Педагогічний колектив

Школа забезпечена кваліфікованими педагогічними кадрами 

 

  У школі працює 16 вчителів                                                

 

За стажом роботи: 

               менше 3 років – 3 учителя

·                    від трьох до п’яти років – 1 учитель;
·                    від восьми до тринадцяти – 1 вчитель;
·                    від п’ятнадцяти до вісімнадцяти – 1 учитель.
·                    більше 18 років – 9 учителів.
 
Мають вищу освіту - 13 вчителів
Середню спеціальну освіту – 3 вчителя;

 

Мають вищу категорію – 6 вчителів; першу категорію – 3 вчителя; 
другу категорію – 3 вчителя; спеціаліст - 1 вчитель; молодший спеціаліст - 3 вчителя
 

 

3 вчителя нагороджено грамотами МОНУ;  7 вчителів нагороджено грамотами Облво;
4 вчителя – грамотами Райво.

 

Директор школи - Шмигельський Андрій Степанович - учитель трудового навчання; має вищу  освіту, вищу кваліфікаційну категорію та звання "Учитель-методист"; стаж педагогічної роботи 30 років; вмілий організатор та керманич колективу.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи -  Гайдар Ольга Дмитрівна- учитель початкових класів; має вищу освіту, вищу категорію ; стаж роботи 31 років; керує методичною роботою школи.

 

Заступник директора з виховної роботи  

 

Вчителі  школи:

Вовк Людмила Георгіївна - учитель математики, вища категорія," Учитель - методист"

Багорко Тетяна Миколаївна - учитель української мови і літератури,  І категорія
Ремез Тетяна Андріївна - учитель  англійської мови, І категорія 
Перетятько Ольга Олексіївна - учитель світової літератури і російської мови, вища категорія, "Учитель-методист"
Подолкіна Олена Володимирівна - учитель історії та правознавства, ІІ категорія
Пастушенко Наталія Петрівна - учитель української мови і літератури
Книш Інна Григорівна - учитель біології та хімії, вища категорія, 
Шмигельська Вікторія Миколаївна - учитель фізичної культури та основ здоров'я, І категорія
Опалатенко Ксенія Юріївна - учитель початкових класів,молодший спеціаліст  
Трегуб Ніна Олексіївна - учитель початкових класів, молодший спеціаліст
Шикор Наталія Олександрівна - учитель початкових класів, молодший спеціаліст
Перетятько Світлана Анатоліївна - учитель початкових класів, ІІ категорія 
 Мун Юлія Вікторівна- учитель англійської мови, ІІ категорія

Полянська Дар'я Віталіївна- учитель  образотворчого мистецтва, молодший спеціаліст